Aktualności

Wycieczka do Sanoka.

Zarząd Koła informuje, że w dniu 21 września 2019r. planowana jest jednodniowa wycieczka do Sanoka. W programie wycieczki: zwiedzanie skansenu, muzeum historycznego oraz zabytków Sanoka i okolicy. Koszt wycieczki wynosi 125zł od osoby i obejmuje: przejazd autokarem, obsługę przewodnika, ubezpieczenie oraz obiad. Zainteresowanych prosimy o opłacenie kosztów do dnia 5 września 2019r w Sekretariacie KP PSP Gorlice, ul. 11-listopada 84. Wyjazd o godz. 6.30 z placu przy KP PSP Gorlice.

Serdecznie zapraszamy!

PREZES Zarządu Florian Przybycień

M. Przybycień

„Ognisko”

Zarząd Koła informuje, że w dniu 6 lipca 2019r o godz. 17.00 na polu grillowym u Państwa Muzyków (Dominikowice) planowane jest spotkanie towarzyskie Członków Koła. Zainteresowanych prosimy o wpłacenie 40zł od osoby w Sekretariacie KP PSP Gorlice, ul. 11-listopada 84 do dnia 28 czerwca 2019r.

Serdecznie zapraszamy!

PREZES Zarządu Florian Przybycień

Wycieczka Słowenia i Chorwacja

Małopolski Zarząd Wojewódzki ZEiRP w Krakowie zaprasza emerytów i rencistów do wzięcia udziału w wycieczce do Słowenii i Chorwacji, wypoczynek połączony ze zwiedzaniem. Szczegóły dotyczące planowanego wyjazdu można znaleźć niżej. Informujemy, że istnieje możliwość dofinansowania wyjazdu z funduszu socjalnego zgodnie z Regulaminem. Szczegóły dotyczące planowanego wyjazdu można znaleźć PERŁY ADRIATYKU – czytaj więcej.

Dodatkowych wyjaśnień dot. wyjazdu udziela Prezes Koła Florian Przybycień.

PREZES Zarządu Florian Przybycień

M.Przybycień

Kulig w Regetowie.

Zarząd Koła informuje, że w dniu 2 marca 2019r (sobota) ok. godz. 16.00 w Regetowie odbędzie się kulig,  a następnie wspólna biesiada. Koszt udziału w imprezie wynosi 80zł od osoby. Wyjazd o godz. 14.30 spod budynku Komendy Powiatowej PSP w Gorlicach. Wpłaty należy uiszczać w Sekretariacie KP PSP Gorlice w terminie do dnia 22 luty 2019r.

PREZES Zarządu Florian Przybycień

M.Przybycień

 

Zebranie Sprawozdawczo -Wyborcze 12 styczeń 2019r.

W dniu 12 stycznia w świetlicy Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kobylance odbyło się Zebranie Sprawozdawcze-Wyborcze Członków Koła ZEiRP RP w Gorlicach. Zarząd Koła złożył sprawozdania z działalności w za lata 2015 – 2018 oraz przedstawił plan działania na rok bieżący. Zebrani udzielili absolutorium ustępującemu zarządowi oraz przyjęli plan działalności. Za zaangażowanie w działalność Koła wyróżnieni zostali:

Medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa”

Złotym: Stanisław Zasowski

Srebrnym: Aleksander Bek

Brązowym: Alfred Niemiec

Medalem „Zasłużony Dla Pożarnictwa Ziemi Gorlickiej”

Tadeusz Wielgus – członek Prezydium Małopolskiego ZW ZEiRP RP w Krakowie.

Odznaką Za Zasługi dla ZEiRP RP

Zbigniew Bielewicz

Józef Bogusz.

Bolesław Wacek

W kolejnym punkcie porządku obrad wyłoniony został skład nowego Zarządu, Komisji Rewizyjnej oraz wybrano Delegatów na Zjazd Wojewódzki. Zarząd oraz Komisja Rewizyjna ukonstytuowały się w następującym składzie:

Zarząd Koła:

1. Florian Przybycień – Prezes.

2. Jerzy Świerz – V-ce Prezes.

3. Eugeniusz Stukus – Sekretarz.

4. Władysław Kasprzak – Skarbnik.

5. Zbigniew Bielewicz – Członek.

6. Bolesław Wacek – Członek.

7. Jan Woźniak – Członek.

Komisja Rewizyjna:

1. Stanisław Zasowski – Przewodniczący.

2. Marek Przybycień – Sekretarz.

3. Izydor Makowiec – Członek.

Delegatami na Zjazd Wojewódzki zostali Florian Przybycień i Jerzy Świerz.

Po zebraniu odbyło się spotkanie opłatkowe. Na wstępie koleżanki i koledzy podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia, a w dalszej części czas mile upłynął na wspólnym kolędowaniu i rozmowach przy stole.

Zdjęcia można obejrzeć w zakładce Galeria.

M.Przybycień

Kalendarz
Październik 2019
P W Ś C P S N
« sie    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Poż-Mark
ADMINISTRACJA