Aktualności

Wycieczka Słowenia i Chorwacja

Małopolski Zarząd Wojewódzki ZEiRP w Krakowie zaprasza emerytów i rencistów do wzięcia udziału w wycieczce do Słowenii i Chorwacji, wypoczynek połączony ze zwiedzaniem. Szczegóły dotyczące planowanego wyjazdu można znaleźć niżej. Informujemy, że istnieje możliwość dofinansowania wyjazdu z funduszu socjalnego zgodnie z Regulaminem. Szczegóły dotyczące planowanego wyjazdu można znaleźć PERŁY ADRIATYKU – czytaj więcej.

Dodatkowych wyjaśnień dot. wyjazdu udziela Prezes Koła Florian Przybycień.

PREZES Zarządu Florian Przybycień

M.Przybycień

Kulig w Regetowie.

Zarząd Koła informuje, że w dniu 2 marca 2019r (sobota) ok. godz. 16.00 w Regetowie odbędzie się kulig,  a następnie wspólna biesiada. Koszt udziału w imprezie wynosi 80zł od osoby. Wyjazd o godz. 14.30 spod budynku Komendy Powiatowej PSP w Gorlicach. Wpłaty należy uiszczać w Sekretariacie KP PSP Gorlice w terminie do dnia 22 luty 2019r.

PREZES Zarządu Florian Przybycień

M.Przybycień

 

Zebranie Sprawozdawczo -Wyborcze 12 styczeń 2019r.

W dniu 12 stycznia w świetlicy Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kobylance odbyło się Zebranie Sprawozdawcze-Wyborcze Członków Koła ZEiRP RP w Gorlicach. Zarząd Koła złożył sprawozdania z działalności w za lata 2015 – 2018 oraz przedstawił plan działania na rok bieżący. Zebrani udzielili absolutorium ustępującemu zarządowi oraz przyjęli plan działalności. Za zaangażowanie w działalność Koła wyróżnieni zostali:

Medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa”

Złotym: Stanisław Zasowski

Srebrnym: Aleksander Bek

Brązowym: Alfred Niemiec

Medalem „Zasłużony Dla Pożarnictwa Ziemi Gorlickiej”

Tadeusz Wielgus – członek Prezydium Małopolskiego ZW ZEiRP RP w Krakowie.

Odznaką Za Zasługi dla ZEiRP RP

Zbigniew Bielewicz

Józef Bogusz.

Bolesław Wacek

W kolejnym punkcie porządku obrad wyłoniony został skład nowego Zarządu, Komisji Rewizyjnej oraz wybrano Delegatów na Zjazd Wojewódzki. Zarząd oraz Komisja Rewizyjna ukonstytuowały się w następującym składzie:

Zarząd Koła:

1. Florian Przybycień – Prezes.

2. Jerzy Świerz – V-ce Prezes.

3. Eugeniusz Stukus – Sekretarz.

4. Władysław Kasprzak – Skarbnik.

5. Zbigniew Bielewicz – Członek.

6. Bolesław Wacek – Członek.

7. Jan Woźniak – Członek.

Komisja Rewizyjna:

1. Stanisław Zasowski – Przewodniczący.

2. Marek Przybycień – Sekretarz.

3. Izydor Makowiec – Członek.

Delegatami na Zjazd Wojewódzki zostali Florian Przybycień i Jerzy Świerz.

Po zebraniu odbyło się spotkanie opłatkowe. Na wstępie koleżanki i koledzy podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia, a w dalszej części czas mile upłynął na wspólnym kolędowaniu i rozmowach przy stole.

Zdjęcia można obejrzeć w zakładce Galeria.

M.Przybycień

Boże Narodzenie i Nowy Rok

M.Przybycień

Zaproszenie. Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Koła

Zarząd Koła Zaprasza Członków na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, które odbędzie się w dniu 12 stycznia 2019r. w Remizie OSP Kobylanka. Początek o godz. 12.00. Program zebrania obejmuje miedzy innymi: sprawozdania z działalności i udzielenie absolutorium Zarządowi oraz wybór nowego Zarządu Koła. Po  Zebraniu odbędzie się tradycyjne spotkanie „opłatkowe”. Koszt udziału w spotkaniu wynosi 50 zł od od osoby. Wpłaty można uiszczać w Sekretariacie KP PSP Gorlice, ul. 11-listopada 84 lub u Prezesa Koła do dnia 4 stycznia 2019r.

PREZES Zarządu Jerzy Świerz

M.Przybycień

 

Kalendarz
Kwiecień 2019
P W Ś C P S N
« lut    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Poż-Mark
ADMINISTRACJA