Dzień Strażaka

Weterani służby pożarniczej,

Emeryci i renciści pożarnictwa,

Funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej,

Druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych

 

W tym bardzo trudnym dla nas wszystkich okresie z okazji na przypadające w dniu 4 maja święto św. Floriana patrona strażaków, Zarząd Koła Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Gorlicach życzy wszystkim strażakom pełniącym społecznie lub zawodowo służbę w ochronie życia, zdrowia i minia oraz dorobku materialnego i kulturalnego mieszkańców naszej małej ojczyzny ” Ziemi Gorlickiej”: dobrego zdrowia, pomyślności zarówno w życiu osobistym, jaki i zawodowym.

Życzymy, by w waszej służbie było jak najwięcej radosnych chwil, satysfakcji, że zdążyliście z pomocą, by towarzyszyła Wam życzliwość ludzi.

Dzień Strażaka jest również okazją do przekazania wyrazów wdzięczności i podziękowania wszystkim, którzy tworzyli ochronę przeciwpożarową, przyczyniali się do jej rozwoju i postępu technicznego, do tworzenia tradycji i kształtowania pozytywnej opinii o straży i strażakach.

Życzymy Wam drodzy koledzy emeryci i renciści pożarnictwa długiego życia w zdrowiu i szczęściu, niech towarzyszy Wam poczucie dobrze spełnionego obowiązku w czasie wieloletniej służby w myśl dewizy „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”.

Serdeczne życzenia kierujemy pod adresem rodzin strażaków, które w czasie pełnienia trudnej i niebezpiecznej służby przez ojców, mężów, braci, siostry przejmują ich obowiązki i z niepokojem oczekują powrotu z akcji ratowniczych i gaśniczych do domu.

 

W imieniu

Zarządu Koła Emerytów i Rencistów

Pożarnictwa w Gorlicach

Florian Przybycień

Prezes Koła

Gorlice, 4 maja 2020r.

M. Przybycień

Comments are closed.

Kalendarz
Sierpień 2022
P W Ś C P S N
« kwi    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Poż-Mark
ADMINISTRACJA